Hızlı Erişim Linkleri

Hakkımızda

Ayşen Hanımın Atölyesi

Kızılcaköyde bir bahçe evinde yer alan Ayşen Hanım’ın Atölyesi doğayla iç içe konumu, manzarası ve temiz havası ile Aydın’da nefes alınıp huzur bulunacak noktalardan birisi. Hafta sonu kahvaltı hizmeti veren atölyemiz hafta içi de rezervasyon ile butik grupların buluşma noktası olarak kullanılıyor.

 

Size Özel Atölyeler

Her ay çeşitli atölyeler düzenleyerek Aydın’daki etkinlik çeşitliliğini arttırırken; bazen ekmek yapmayı, bazen yoga yapmayı, bazen ise nakışı hep birlikte deneyimliyoruz. Böylelikle atölyelerimize katılan misafirlerimizin kendilerini keşfetmelerini, yeni hobiler edinmelerini, üretmelerini sağlıyoruz.

Kimi zaman sağlıklı yaşamı, kimi zaman meditasyonu konuşuyor ortak ilgi alanlarına sahip kişileri, ortak etkinliklerde bir araya getirerek hem ürettiğimiz hem de sosyalleştiğimiz etkinlikler düzenliyoruz. Tabii bir de doğal ve ev yapımı ürünlerimiz bulunuyor.

 

Doğa İle İç içe

Doğayla bu kadar iç içe olup, doğalını tüketmemek olmazdı değil mi?

Kahvaltılarımızda da kullandığımız ve kendi ellerimiz ile hazırladığımız salça, reçel, zeytin gibi ev yapımı ürünlerimizi, misafirlerimiz satın alabiliyor ve evlerinde de aynı doğal ortamı yaratabiliyorlar.

Doğa İle İç İçe